Forum NecroVision

Opis forum


#1 2009-03-16 09:27:47

pr1est

Necro

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 3
Punktów :   

Kilka propozycji...

Temat: Regulamin klanu na stronie klanowej...
O kant dupy można go ..... a to dlatego że nikt tego nie czyta! Proponuje: na stronie klanowej umieszczać wszelkie ogłoszenia i wyciągać konsekwencje z ich (nie) czytania, a także np. jak korzystać z arkan, kto ma jakie ciekawe itemki do pożyczenia i np. propozycje które wypociłem poniżej.


Temat: ZK - regulamin
Bałagan w ZK jest i to widać... i proponuje utworzyć mały regulamin (kilka pktów na stronie klanowej patrz wyżej ) np.
- w ZK leża ciągle i non stop itemki do zwiększana pktów krwi ---> tworzymy liste kto co ma, wybieramy najlepsze
- luck można na podobnych zasadach - jednak proponuje potworzyć pary(trójki) jeden kupuje tamto drugi śramto --- każdy dogaduje się osobiście poza klanem...
- nie wylogowujemy się z itemami z ZK jeżeli wcześniej nie jest to ogłoszone KLANÓWKĄ!
- NIKT NIC NIE WRZUCA DO ZK JEŻELI NIE JEST O TO PROSZONY! - czyli ktoś nie woła że potrzebuje tego sramtego NIC NIE WRZUCASZ!
- itp itd ... Wasze propozycje...


Temat: wysyłanie wiadomości klanowych - tzw. KLANÓWEK
Proponuje się tagowanie tematów tj... dodawanie do tematów tagów dzięki czemu można się zorientować czy biega o coś ważnego czy tez to tylko spam.... a czemu Wam dupe truje to booooooo ilość wiadomości klanowych rośnie w miarę rozwoju klanu i będzie co czytać tym bardziej jak przez naście godz. będziecie OFFLINE

Propozycja tagów:
[expa] - szukamy chetnych i sprzętu itp... CZYTAJĄ ZAINTERESOWANI
[obleg] - ważne sprawy - CZYTAJĄ WSZYSCY
[org] - ważne sprawy klanowe - CZYTAJĄ WSZYSCY
[zk] - szukam sprzętu - CZYTAJĄ WSZYSCY bo trza se pomagać!
[spam] --->cała reszta, czyli pierdy typu: zabiłem pierdnięciem muchę, znalazłem dsk.runiczne portki itp... CZYTAMY Z NUDÓW

przykładowe tematy:  -
" [obleg] na LEVIS - wbijamy wszyscy! "
" [spam] znalazłem w trawie 5zł."
" [org] idziemy na pivo"

Inne propozycje mile widziane....Proponuje dodać info o tagach na stronie klanowej żeby każda zabłąkana duszyczka wiedziała co i jak...

AMEN!

Ostatnio edytowany przez pr1est (2009-03-16 09:29:23)

Offline

 

#2 2009-03-16 15:13:00

Szyderca

Necro

Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka propozycji...

propozycja z tagami bardzo fajna, a co do sprzetu to jak mamy informowac o tym co posiadamy ? Levis wyslal wiadomosc w grze o to kto ile ma rzeczy do lucka - a co z innymi ? na forum kazdy wypisze co ma czy moze komus w grze mamy wysylac?

Offline

 

#3 2009-03-22 16:53:13

zapcio

Necro

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kilka propozycji...

sprawa jak dla mnie prosta, jeśli chodzi o informowanie co kto ma... jest temat na forum, tu piszemy co kto ma i po temacie
sprawa z tagami - dobry pomysł, bo na innych serwach się sprawdza
co do zk... powinna być stworzona stała lista przedmiotów znajdujących się w zk (lucek, krew, łatwość) i tego się trzymać, chyba że ważne oblegi, wtedy wywalamy lucka w wrzucamy coś do walki...
Poza tym, jak już będzie jakiś sprzęt do szczęścia, proponuję zrobić rozpiskę godzinową, i tego pilnować, np.
11-12 lucek
12-13 xxx

itd.. byłoby dużo łatwiej, nie sądzicie? konkretne rezerwacje i po kłopocie

Nie wiem, czy dość spójnie to ująłem, jeśli ktoś czegoś nie zrozumie walić śmiało, postaram się wyjaśnić

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trancezone.pun.pl www.power-rangers.pun.pl www.totalwar.pun.pl www.bleach-forum.pun.pl www.narutorpgarena.pun.pl